| RyAngel a întrebat:

Imi place baiatul asta care cred ca stie ca il plac, oarecum, dar n-am vorbit decat o data, iar acum la bal s-a uitat la mine de multe ori, desi n-a facut si n-a zis nimic. A dansat doar cu o fosta colega de-a lui in rest nu prea... Dar e frustrant sa stiu ca se uita spre mine s.a.m.d si nu a facut nimic. Ne-am salutat o data cand am facut cunostinta si de atunci nimic - nu mi se pare normal sa trag eu de el, deci daca el n-a zis nimic nici eu n-am zis. am tot trecut pe la clasa lui cu diferite pretexte si stiu ca ma stie, nu stiu daca ma place. in plus n-am vorbit niciodata, iar el e popular, adica il stie tot liceul...nu stiu ce sa fac.
Inainte sa incepeti cu replici de genul "ai timp de baieti, vezi-ti de carte" am intrat cu 9, 77 particip la olimpiade si sunt in cel mai bun liceu din oras, nu ma las de invatat asa usor, dar ma macina lucrul asta.
Pe ask a zis ca a vazut cateva fete dragute - lucru care iar, nu mi se pare ok - dar totusi nu il vad genul de baiat care sa schimbe fetele la 2 zile ca altii... a fost intr-o relatie de 8 luni pana vara trecuta si plus ca nu e genul fara bun simt sau care sa se dea la toate; nici nu fumeaza, ca multi altii din clasa lui si pare chiar de treaba, dar nu stiu ce sa zic. Nici nu pot sa ii zic ceva pe facebook pentru ca ar fi aiurea, din moment ce el stie cat de cat ca il plac, sau banuieste macar...

1 răspuns:
| SeeDifference a răspuns:

Devino si tu ceva mai popurala.
Poate intr-o seara cand va intalniti doar voi doi sa-l intrebi daca da. Daca da....pwp,iar daca nu asta e.
Desi cred ca ai multe sanse cu el.