| anonim_4396 a întrebat:

Imi place, de fapt is topita dupa un baiat, el e a 12a, eu a 8a..nu vreau sa am o relatie cu el, mi se pare ca sunt prea mica, de aceea as vrea sa fim prieteni..ne cunoastem putin de prin vazute,. insa nu suntem prieteni. Deci, ce mesaje as putea sa ii trimit? Ce as putea vorbi cu el? Cum sa il abordez? Vreau sa ii starnesc interes fata de mine, fara sa banuiasca ca il plac.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine il lasi in pace. Slabe sanse sa fie interesat sa vorbeasca cu o fata atat de mica si tie iti va fi si mai greu sa-l uiti daca tot continui sa incerci sa vorbesti cu el si sa fii prin preajma.

| RAY a răspuns:

Daca nu vrei relatie, e vrei? baiatul daca o sa vrea sex ce o sa faci? voi aveti impresia ca suntem asexuali, homosexuali, ai accepta sa faci sex cu el?

| Ylaria a răspuns (pentru RAY):

Suntem crestini..deci asta iese din calcul, nu vrea asta! Ce as putea vorbi cu el?

| RAY a răspuns (pentru Ylaria):

Ce legatura asta una cu asta, nu vrei sex nu vb cu el

| Violleta2022 a răspuns:

Cee ce vrei tu nu este posibil.
Eu spun sa mai cresti ca sa stii ce vrei, la doar 14 ani, nu prea esti capabila sa discerni ce-i bine si ce-i rau, ce-i nromal si ce-i anormal.
In principiu, nu poate exista relatie doar de prietenie intre o copila de 14 ani si un adult de 18 ani.
Tu vrei o dragoste platonica, el vrea doar sex!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Esti topita"dupa el, dar vrei sa fiti doar prieteni.Mda,buna logica. Oricum n-ar avea ce sa vada la tine.

| Ylaria a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, as fi mulțumită daca am fi prieteni.ce asa greu de inteles?

| anonim_4396 explică (pentru Ylaria):

Nimic.E clar))