| doamneiartama a întrebat:

Imi place de o fata dar. nu stiu cum sa ii spun. Sunt prieten bun cu ea, dar cand vorbesc cu ea pur si simplu ma blochez.e o fata draguta nu dinaia stiti voi care se crede mare ******** e o fata foarte draguta. Cu mine vorbeste mai mereu si mie imi spune niste chestii care, nu stiu nu cred ca le zice si altora. as vrea sa sa ma ajutati sa ii spun ca o plac. help TPU!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea stie ca o placi, ca nu e proasta. Spune-i sa inchida ochii ca ai o surpriza, o tii incet de ambele manute si o saruti apasat! Mai departe ea decide imediat sau dupa un timp ce sa faca. Dar trebuie sa iesi din " friend zone " ca e moartea pasiunii.

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

I-ati inima in dinti si invit-o undeva, e primul pas daca accepta atunci totul va decurge lin! Apoi ii vei spune ca e deosebita si ca ai vrea sa fiti prieteni!

| neutrino a răspuns:

Asa cum ne-ai spus si noua, ii poti spune si ei. E posibil sa fie interesata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti in friend zone. Deja te vede ca pe o buna prietena nu ca pe un baiat. Cand vei incerca sa-i spui ce simti iti va raspunde ca prietenia ta valoreaza prea mult ca sa o stricati cu o relatie. De fapt, ea vrea sa-si faca de cap si sa te aiba pe tine sa-i asculti toate rahaturile cand se plictiseste.

Fetele nu sunt niciodata prietene cu tipii de care le place decat in situatia in care tipii nu vor sa aiba alt gen de relatie cu ele. Ia-ti gandul de la ea.

Totusi, daca atractia e si una fizica, te poti culca cu ea daca o imbeti foarte rau. Se va gandi ca oricum nu vei spune nimanui, fiind prietena ei cea mai buna.

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| doamneiartama explică:

Doamne... @krakilla ok prima chestie ai zis-o bine dar faza cu imbatatu... deja e prea mult.
@unmicpuspeglume serios?
@neutrino insfarsit un raspuns normal.
@superdorex o sa incerc...
doar 2 raspunsuri bune pana acum. restul doar. nu stiu.

| mordedragutau a răspuns:

Nu sunt de acord cu toate raspunsurile pe care leai primit dar fiecare isi spune parerea. daca iti spune multe lucruri, inseamna ca are incredere in tine. poate ca tu nu i-ai dat nici macar un indiciu ca o placi iar ea ca fata nu iti va spune niciodata prima ca simte ceva mai mult si mai profund decat incredere.ia-o prin surprindere si afla.