| sonya69 a întrebat:

de o luna se tine dupa mine un baiat mai mic cu un an.totul a inceput cand l-am bagat in seama ca pe un copil si am inceput sa glumesc si sa fiu draguta cu el. ce credeti ca am aflat a doua zi? ca ma place si acum toata clasa lui se tine dupa mine innebunidu-ma cu prostiile pe care le zice el.sincer abereaza! spune ca vorbeste cu mine pe mess si ca ii dau sanse si chestii din astea. insa el nici nu are id-ul meu si nici macar nu il mai bag inseama. dar faza cu ignoratu nu are rezultate. e si mai innebunit dupa mine.
o alta faza este ca mai vorbesc si eu cu baieti care imi plac si el e mereu prezent sa auda ce le zic. e obsedat!
partea prosta e ca vine ziua indragostitilor si nu stiu ce cantec vrea sa-mi cante si ce bombone la care imi vine sa vars vrea sa-mi dea!
cum scap de el mai repede? va rog ajutati-ma, nu il mai suport!
sonya

Răspuns Câştigător
| Printzess a răspuns:

Doamne:o deci asa mi s. a intamplat si miestraight face si era tot mai mic cu un an

dar el era mai gagicar asastraight face...imi zicea ca vrea sa stea cu mine si *** si apoi s. a pus cu alta. s-a despartit de aia si imi zicea apoi p mess ca de mine ii place si ***straight face

eu zic sa pui p alta fata care. l place sa incerce tot asa sa se dea la elstraight face daca nu stai un timp cu el ce conteaza daca e mai mic? si scapi d el ii dai papucii.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simplu, te bagi pe fir repede cu un baiat de care iti place si il ai in lista ta de mes ii explici ca ai un turbat in spatele tau care nu te lasa impace si sa iesi cu baiatul care iti place asa te vede si nebunaticul ala mic si va crede ca nu il placi daca nu merge asa atunci sa ia o batuta de la cineva pune si tu niste baieti sai puna capac.

| Adry05 a răspuns:

Buna!happy Odata cand il vezi ia-l de o parte si spune-i sincer si deschis privindu-l fix in ochi ca sa inteleaga ca vorbesti serios, si spune-i urmatoru lucru:
"uite ce e, nu sunt interesata de tine, nu te plac, imi place un alt baiat nu-mi placi tu, deci te rog lasa-ma in pace"
sau ceva de genubig grin
Mult succes!:*

| sonya69 explică:

Dau fundita si voturi pls ajutor

| Dreamer_2568 a răspuns:

Spune-i ca ai prieten.