| SecretName1234 a întrebat:

Deci...la scoala este un baiat pe care il plac si cateodata vorbeste cu mine si cateodata nu. el este placut de toate fetele si ele nu il lasa nici sa respire si cand nu este cu ele vorbeste cu mine adica ce faci si chestii din astea dar toti spun ca lui i place mult de mine.si cand nu vorbeste se uita la mine si eu ma rusinez si intorc privirea oare el nu vorbeste cu mine deoarece crede ca nu vreau sa vorbesc cu el nu stiu ce sa fac sunt destul de timida. el oare chiar ma place? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| xPinkSunShine a răspuns:

thinking Pai nu stiu ce sa zic. S`ar putea ca el sa te placa si daca tu zici ca si tu il placi atunci este foarte bine.Insa,ca sa scapi de indoieli poti pune pe cineva sa-l intrebe.

Daca nici asa nu merge atunci lasa timpul sa le rezolve pe toate.

Sfat : Nu mai fi asa de timida! Daca el se uita la tine si tu intorci privirea atunci va crede ca nu-l placi si ca nu vrei sa vorbesti cu el.Nu e bine sa fii nici obsedata de cineva insa, nici sa te rusinezi deoarece el va interpreta totul gresit.
Sper ca te-am ajutat macar putin!
Sa ai o zi placuta kiss

1 răspuns:
| hcmd a răspuns:

Eu cred ca acel baiat se bucura de afectiunea fetelor si cred ca este magulit, nu crede ca are atata lipici