| Mount a întrebat:

Imi place de o fata dar si un prieten de-al meu ii place de ia si vrea sa fie cu ea. A intrebato daca vrea sa se combine cu ia si ia raspuns ca nu de multe ori. Am vazut eu cu toti prieteni mei ucm i-a dat prietenului meu cel mai bun 10 lei ca sa ma faca gelos pe mine. Intrabarea este oare vrea sa fie cu mine. dati-mi niste sfaturi cum sa o cuceresc. Funda raspunsului cel mai bun.

1 răspuns:
| AndreiZz a răspuns:

Fii tu insati, nu te lua dupa altii, cheamo' afara la o plimbare prin parc si fa-o sa rada tot timpulbig grin (eu de obicei asta fac), incearca sa vb serios cu ea despre relatii, "spune-i ca te intereseaza relatiile lungi", daca traversezi o strada ia-o in gluma de mana spune-i ca nu vrei so pierzi... la final o sa vezi daca a meritat efortul de a o face sa se simta bin, fii de gasca, si relaxeazate! Bafta.