| Optimus7 a întrebat:

Imi place de o fata de la alta clasa. Am doua optiuni: sa ii spun colegei mele sa imi faca cunostinta cu ea pentru ca o cunoaste pe colega ei de banca sau sa asatept sa vorbesc eu cu ea. Pe care sa o aleg? Aveti voi alte optiuni? Care?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteapta sa vorbesti cu ea du-te direct la ea.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

A 2-a optiune.eu una as aprecia daca un baiat mi-ar spune in fata.pentru ca daca aud de la alta poate sa fie doar o gluma de prost gust

| rony a răspuns:

Vorbeste tu cu ea.Va aprecia asta.

| MiHaI a răspuns:

So lasi in pace treci la plapuma ta

| Cher22 a răspuns:

As alege varianta a doua. Acum depinde si de tine si de colega ta daca spune la toata cls. as zice sa te duci tu la ea daca nu te deranjeaza sa stie toti e ok. de ex. mi-e nu-mi place straight facebatting eyelashes. Incearca sa vezi daca ea te place, zambeste-i in pauze si daca iti zambeste sau se da la tine inseamna ca si ea simte ceva ...Eu in locul tau m-as duce la ea sau as lasa-o sa faca ea primul pass.hee hee
Funditsssaa?