| PandaGirl a întrebat:

Funda Vot!
Imi place de un baiat cu 2 ani mai mare ca mine! Nu stiu daca ma place m-am gandit sa vad ce crede despre mine. O colega il cunoasta si o alta colega il place.Colega care il cunoaste i-a spus ca il place cealalta colega (sa o numim colega i). Si m-am gandit sa ii spun colegei care il cunoaste ca atunci cand mai vine pe la noi prin clasa sa il intrebe ce parere are despre colega i si dupa ce parere are despre mine (dar fara sa ii spuna ca il plac) si sa il intrebe care e mai frumoasa. Ce ziceti? Daca mai aveti si alte idei...

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Colega aia s-ar putea sa te minta.crede-ma! cel mai bine e sa il intrebi tu!(de ex pe mess sau prin sms-uri)daca ti-e rusine fata in fata.nu ai ce sa patesti!
bafta! :*