| Optimus7 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. Imi place de o fata de la alta clasa. Sa ii spun unei colege sa imi faca cunostinta cu ea. Aceasta colega o cunoaste pe colega de banca a fetei de care imi place? Sau sa astept foarte mult timp sa o prind singura si sa ii vorbesc?

8 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Nu pune pe altii sa faca treaba ta. Poate ca fata respectiva va crede ca esti vreun "incuiat" care nu are incredere in el. Mai bine planuiti sa iesiti toti unde, in parc sau la plimbare si asa vei avea ocazia sa faci cunostinta cu ea.

| BruneTTe a răspuns:

Nu pune pe altii sa faca treaba ta. Poate ca fata respectiva va crede ca esti vreun "incuiat" care nu are incredere in el. Mai bine planuiti sa iesiti toti undeva, in parc sau la plimbare si asa vei avea ocazia sa faci cunostinta cu ea.

| Pshiholog a răspuns:

Sa nu pui pe altii sa vorbeasca pentru tine, mai bine fa tu cunostinta cu ea

| AnGeL a răspuns:

Varianta 2 merge mai bine eu zic sa o prinzi atunci cand e singura. sa nu ii spui fetei aleia sa va faca cunostinta pentru ca asa vor sti toti ca tu o placi si alte de asta

| AndreiP98 a răspuns:

Roag-o pe acea colega sa-ti faca cunostinta. Asta daca vrei cat mai repede sa fii cu ea.

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Las'o pe prietena ta sa iti fac qnostintza cu ea sh dupa aceea incearca sa te dai pe LG ea : invit'o in oras... chestii din astea... mult succes

| DoolceMary a răspuns:

Sincer sunt fata am de a face cu multi baieti care ma plac! Majoritatea nu au putu smai zica in fata pentur ca nu stiu le era rusine! Baiatul de care imi place mi-a zis pe Mess poti sa incerci ca sa faci rost de idul ei ii spui cine esti incepeti votba poate o sa te creada de treaba nu stiu depinde felul tau de a fii.I zici una sunt din clasa...ce mai faci ...etc. SuCcEs!

| DoolceMary a răspuns:

Buna! Sunt fata deci stiu ce trebuie sa faci! Toti baieti care ma plac nu vroiau sa imi zica in fata unii pe Mess. Poti sa incerci sa faci rost de idul ei cand o sa iti accepte poti sa i zici cine esti si o sa incepeti sa povestiti intreaboo chesti despre ea crede-ma fetele adora asta! Poate o sa te creada de treaba! In orice Caz SUCCES!