| VFC a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa dar mai intai sa va povestesc:
-imi place de ceva timp de ea si de multe ori vine la mine ma pupa ma imbratiseaza la ora de sport a venit la mine si sa asezat in bratele mele si de multe ori vb cu ea pe mess si incerc sa o ajut cu ce pot eu adicasad"daca vrei sa te ajute cineva la referat, sti la cine sa apeleziwinking" )ceva de genul asta stiu ce ii place:ce animale, ce muzica,..., am nr ei de telefon
Mereu cand vb cu ea pe mess incerc sa fiu cat mai deschis dar uneori ma pierd si nu mai stiu ce sa zic...nu stiu ce sa ii mai spun:nu mai am idei,

Azi al sfarsitul orelor ea avea optional dar eu plecam acasa si ea statea in clasa si eu ma pregateam sa plec si ea m-a chemat si eu m-am dus si m-a pupat si m-a imbratisat asa ca de un ramas bun...

Ce ziceti simte ceva pentru mine sau. sa uit tot si sa ma gandesc la alta fata?
Funda

3 răspunsuri:
| yvren a răspuns:

Din moment ce face toate aceste lucruri inseamna ca simte totusi ceva pentru tine.incearca sa ii spui ca o placi. daca ea nu iti impartaseste semtimentele.nu e un capat de lume mai sunt si altele

| RuxiiiHaHa a răspuns:

Normal ca te place. Te pupa, te imbratiseaza, te cheama la ea, toate astea sunt semne ca te place. ar trebui sa ii spui tu ca o placi sau sa pui pe cineva sa afle daca nu esti sigur ca te placewinking. de exemplu poti sa ii spui pe mess si ii zici cv de genu: "buna, ce faci?big hug ce ai facut azi?:* ma gandeam, eu te plac si as vrea sa fiu cu tine, ai vrea? " si dupa, totul vine de la sine. sper ca te-am ajutat in vreun fel big grin. bafta :*

| anonima01 a răspuns:

Nu e sigur daca simte ceva pentru tine.De exemplu eu am in clasa una care se pupa cu toti baietii (mai exact ea ii pupa)pe obraz si ii imbratiseaza chestii de genu.Ba mai mult se pupa si cu fete (cu alea pe buze)laughing.Asa ca ideea e ca daca e o fata in genu clar nu te place, vrea doar sa te faca sa o placi la sigur.Eu nu imi suport colega ca se pupa cu toti.App. sper ca la tine sa te placa.Noroc.