| pacha a întrebat:

Imi place de o fata de varsta mea(15), ne intelegem bine, dupa prima intalnire ar trebui sa incerc sa o sarut?

Răspuns Câştigător
| adriana_3818 a răspuns:

Chiar d la prima intalnire, nu. Daca e o fata care asteapta mai mult de la tine...si la randul ei sa-ti ofere mai mult.t pune putin la incercare.deci daca-i arati ca esti rabdator si nu t arunci din prima.o sa ai mai mult de castigat happy

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Asta trebuie sa fie alegerea ta. Daca vrei sarut-o daca nu, nu. E o decizie pe care trebuie sa o iei singur. happy

| Castiel a răspuns:

Depinde cum simtiti...

| Buttercup30 a răspuns:

Nu,la a2a happy
Asa o sa o tii in suspans pentru ca astepta sa o sarutisi va fi si mai incantata cand o s-o faciwinking

| JustMeCata a răspuns:

Incearca sa pui mana pe ea sa te apropi mai tare de ea si daca vezi ca nu te respinge poti sa o saruti daca vrei. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| AWonderfulDay a răspuns:

Daca vrei...
Adica sti prima intalnire e mai siropoasa si mai romantica deci ar trebui sa faci primul pas...
Sti era o reclama la telefoanee cu un baiat si o fata in prima zi s-au salutat, in a doua l-a pupat pe obraz iar a 3 s-au sarutatwinking
Dar tu poti sa o duci oarecum acasa si pana sa intre in scara sa o saruti asa sa o iei prin surprindere.winking
Sper ca te-am ajutatwinking
Baftawinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ar fi sa va sarutati daca sunteti impreuna si va iubiti.

| XxCoryXx a răspuns:

Eu zis sa incerci sa o mai cuceresti si sa incerci sa o mai cunosti.Pana atunci incearca sa o pupi pe obraz in fiecare zi de mai multe ori(dar incearca in acelasi timp sa nu fii sufocant, asta ar faceo sa rupa relatia)Cand vei crede ca stii destule lucruri despre ea si vei stii daca si ea vrea sa o saruti.BAFTA! Sper ca o sa folosesti sfatul meu. Fundita?

| marinamarina a răspuns:

Da ar c-am trebui dar nu i-o spune cand o faci prinde momentul potrivit fa tu primul pas s-au cand va strangeti in brate dupa-ia sa o saruti surprinzator