| Diana11498 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut? Dar prima intalnire? Cum a fost. love struck Povesteeeeee

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eelenaly a răspuns:

La 14 ani am avut primul prieten dar era o copilarie cu toate ca relatia a durat aproape un an.Primul sarut e emotionant esti nesigura daca faci bine sau nu dar trebuie sa ai incredere in tine a si trebuie sa fii foarte atenta peste ce baieti dai spre exemplu a meu a fost foarte dragut si nu mi-a propus nimic niciodata.A fost superb mai ales daca relatia dureaza e superb pur si simplu te indragostesti iar dragostea, e un sentiment unic de care nu multi au parte iti doresti mereu sa fii langa persoana pe care o iubesti si esti fericita doar daca te priveste s-au iti zambeste sau doar daca te pupa pe frunte.Totul e superb dar ai grija sa nu cazi prea repede in fata baietilor si sa faci dragoste cu ei cel putin pana la 16-17 mentinete daca poti mai mult si mai bine. Pupici happy

Răspuns utilizator avertizat
| fyfy3 a răspuns:

La 12 ani. cand am iesit la o plimbare noaptea in parc ne-am asezat la o banca am povestit si apoi a avut loc un sarut seducator.p.s cel mai lung sarut a meu a fost ed 30 de sec,,,,

| dasda a răspuns:

Primul sarutthinking la 12 ani.laughing. a fost minunat:X am simtit fluturi in stomachee hee.Si prima intalnire la 11 ani jumate. nu a fost cine stie ceoh go on. mai ales ca nu aveam despre ce sa vorbimrolling on the floor.

| MinoreBay a răspuns:

La 13 ani exact de ziua mea:d cu baiatul pe care il iubesc si acum chiar daca au trecut 6 luni...sarutul a fost super mai ales ca era iarna si ningea asa frumos iar noi ne plimbam singuri prin parca si el mi-a zis ca imi da ceva dolce dar se referea la bomboane iar cand mi le-a dat m-am apropiat eu de el si apoi ne-am sarutat a fost fff frumos:X:X:X

| miki_9062 a răspuns:

Primul sarut a fost in clasa a7a iar prima intalnire a fost in clasa a8a

| SwiTc3r a răspuns:

FacMistoDeVoi face misto de tine rolling on the floor

| ILoveMe_4775 a răspuns:

Primul sarut cum m-am nascut (m-au sarutat parintii), prima inntilnire, miine laughing