| anonimul a întrebat:

Imi place de o fata din cartier si am motive sa cred ca ma place si ea.insa e o problema.nu pot sa ma apropii de ea.adica suntem prieteni iar cand ne intalnim vorbim si din astea dar as vrea sa pot petrece mai mult timp ca sa ne dam seama daca ne placem reciproc. ei ii place sa se joace cu noi baietii, tenis(cu piciorul) si mai sta cu noi... m-a intrebat daca vreau sa o invat sa joace bine deoarece eu sunt cel mai bun de acolo si i-am spus da dar nu prea apucam sa vorbim in afara jocului.in timpul saptamanii ea nu prea iese iar cand o face nu ma pot duce sa o iau de langa prietenele ei si sa ne plimbam. iar in weekeduri is mai mereu cu baietii si nu vreau sa se afle ca o plac deoarece sunt multi care o pipaie, ii dau palme la fund si din astea...
ce credeti ca ar trebui sa fac sa fiu mai mult pe langa ea?

2 răspunsuri:
| GeorgianaKiss a răspuns:

Pai. daca chiar nu vrei sa se afle eu zic ca ar trebui sa te dai mai mult pe langa ea. dar cel mai bine ar fi sa se afle. Care e problema? Nu e o rusine. E un lucru foarte frumos. Cand mai iese pe afara. propune sa va jucati toti adevar, provocare sau procente sau v-ati-ascunselea si totul o sa fie ok. o iei cu tine sau fugi dupa ea unde se piteste ea. si i spui ca o placi. sau ca e frumoasa ca-ti place cum ii sta parul sau cum e imbracata (respectiv ca iti place bluza ei ) gasesti tu cv. fi curajos. si eu zic ca e bine si sa se afle deoarece daca spui k si ea te-ar place e ok si referitor la prietenii tai, cand vor afla ca o placi, nu o sa-i mai dea palme la fund. Iti garantez asta. o sa se lase ei de la sine "happy Succes!

Fundita?happy

| bybuu13 a răspuns:

Buna! Vorbeste cu ea pe mess... propune-i sa va plimbati intr-o zi si atunci o poti intreba de cine ii place ii spui ca tu o placi si depinde de cum reactioneaza vezi ce vei face big grin