| Alexman22 a întrebat:

Cum sa spun eu... Am o colega de clasa la liceu pe care o cunosc de o saptamana si azi am sarutat-o pentru ca ne placem reciproc. Si nu stiu ce sa fac in continuare. Adica noi vorbim de o saptamana si. nu o cunosc foartee bine! Cum ar trebui sa procedez maine? Sa o tin de mana? Sa o sarut cand ne intalnim? :\
N-am avut pana acum o relatie de durata si vreau sa stii parerea voastra cam ce ar trebui sa fac. Multumesc! happy

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

De unde stii ca e de durata sau ca va fi de durata, daca tu o cunosti doar de o saptamana?!
Sau o saptamana e prea mult pentru tine?
CEEE

Ok, stai linistit cand va fi in fata ta, vei stii exact ce sa faci.

| Wihox a răspuns:

Fii tu insuti. Daca faci ceva ce iti spune altcineva nu e bine. Daca o sa fii tu insuti nu o sa te simti jenat, obligat sau incomfortabil fata de prietena ta. Cand o vezi fa ce iti spune instinctul, o sa te descurci tu. Daca fata te place nu trebuie sa fii foarte try hard cum s-ar zice pentru ca vede ceva la tine pe care o sa-l schimbi daca te iei dupa sfaturi.

| YummyDkRich a răspuns:

Baaaaa fii smecher si fa-te ca nu o vezi, o sa moara ca nu intelege de ce o ignori si in 2 saptamani ii dai la os daca ma intelegi

| ErebusThemis a răspuns (pentru YummyDkRich):

Parerea ta, ba!

| GateOne_Anna_1997 a răspuns:

Iti spun eu. O suni, ii spui daca vrea sa mergeti sa va plimbati prin iore, parc oriunde vrei. Nu fi timid. Spune-i ce simti. Sarut-o pe obraz si incet incet o sa o saruti si pe gura de fiecare data cand va intalniti. Sper ca te ajuta raspunsul meu!

| Valentin_Alexandru_1993 a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti mai tot timpu cu ea,iai numarul de telefon si vorbiti prin mesaje, alint-o, in general ''micuta'' le place sa li se spuna fetelor, spune-i ce simti pentru ea, ca de abia astepti sa o vezi si vrajeala din asta si totul o sa fie binewinking bafta!