| braga a întrebat:

Imi place de o fata din clasa si vreau sa fiu cu ea asa ca am incercat sa o fac sa se simta bine cat timp is eu pe langa ea...insa cand l-am pus pe colegu sa vada daca ea ar vrea sa fie cu mine a spus cu jumate de gura mmmnnuu deci na spus : NU NU VREAU! in fine cam ce ar trebuie sa fac ca sa ma combin cu ea?

Răspuns Câştigător
| justme4yours a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare...intr-o situatie ca asta o fata ramane pe ganduri. daca nu a ziso cu toata gura inseamna ca se mai gandeste.trebuie doar sa ai rabdare si cand vei simti ca e momentul potrivit va trebui sa te duci chiar tu la ea(de obicei noi asteptam ca baietii sa faca primul pashee hee)

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai pus-o in incurcatura, trimitandu-l pe prietenul tau.Du-te tu, priveste-o in ochi si intreab-o daca vrea sa fie cu tine.Nu mai trimite soli de pace, peste 5 ani esti ditamai barbatul,ce te temi?
Hai, problemele de genul asta, le rezolvi intotdeauna singur!
Curaj si bafta!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai,darling,ea nu i`ar spune colegului tau ca te place.nu`i asa? nici tu nu i`ai zice colegei sale ca o placi.gandeste`te putin. de ce nu te duci tu la ea cu pretextul de a ii cere ceva,o guma,un pix de ex,pentru o ora? si cand o chemi afara din clasa,ca sa ii dai pixul, ii spui ca daca are putin timp sa vina cu tine pana la magazin, sa iti iei ceva.(roaga`te in sinea ta sa spuna da).si pe drum sa ii spui cat de mult tii la ea
bft

| whitenights a răspuns:

Mai bine te-ai duce tu la ea si ai intrebawinking

| KidutzuLuvv a răspuns:

Mdastraight face
ai facut cea mai mare gresealasad
I`ai dovedit ca tie rusine sa vb cu eastraight face
Mai bine ar fi sa o intrebi tuwinking nu altii happy

| Tiffany_7360 a răspuns:

Daca va iubiti totul se poate! Ai facut foarte rau ca l-ai trimis pe prietenul tau.Si ca sa te "combini" cu ea trebuie sa aveti mai multe lucruri in comun!

| koryna_8349 a răspuns:

1 uita de cuvantul COMBINATIE 2 apar-o si arata-i ca o iubesti 3 renunta la defectele tale!