| stefanescu3 a întrebat:

Am o fata langa bloc la mine si as vrea sa ma combin cu ea... dar nu stiu cum sa ma comport... amandoi avem 11 ani.Cum sa ma comport cu ea asta vreau sa stiu stiu cai place sa fie lautata (par nas gura) ce sa-i spun ca o plac (ar suna cam penibil)?

Răspuns Câştigător
| bábýdőll_1751 a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea.fa-i complimete, fi mereu in preajma ei.Ii poti oferi si o floare cevahappy fetele aprecieaza lucrurile astea.Si cauta un moment in care sa fiti doar voi 2 si atunci ii poti spune ca o placi la urma urmei nu ai nimic de pierdut.Succes!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dulcykaLy a răspuns:

Nu, spune-i ca o placi direct. sau daca nu poti, fii mai apropiat de ea, da-i de inteles ca o placi!

| dana24 a răspuns:

Pff.ai numa 11 anihee hee lasa feteleoh go on esti inca copil.traieste`ti si tu viata! distreaza`te cat mai ai timp ca dupa aia, cand o sa fii mai mare, o sa-ti para rau ca nu te`ai distrat si o sa-ti fie dor sa fii copilwinking n`o sa mai poti da timpul inapoi, deci, traieste`ti viata!winkingtongue

| miolina a răspuns:

Sinteti doi copiii de clasa a patra.De ce n-ai vrea sa mai astepti pana ar intra in conversatie cu tine? Vrei sa ajungi un adult cu patru clase? Esti un baiat serios? Converseaza cu ea ca si cand ati fi la o intrunire cu mai multi copiii. Cativa ani si cu timpul, dupa un asa exercitiu, vei fi obisnuit cu viitoarea fata.Cu bine.

| denisa_7853 a răspuns:

Nu ar suna deloc oribil.fi tu insuti.O sa fezi daca te place pentru ce esti.
Succes!