| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata foarte mult...incerc sa fim mai mult decat amici dar mi-e frica sa zica, ca nu vrea sa fim impreuna si sa stric pana si prietenia dintre noi. Ne pupam pe obraz si chesti din astea dar cred ca doar atat va fi intre noi. pentru c anumi fac curaj sa o intreb ce credeti ca va zice? si ce as putea sa fac daca raspunsul va fi negativ?

Răspuns Câştigător
| Jelly_7813 a răspuns:

Poti spre exemplu sa ii bagi apropo-uri sau asa. Incearca sa intri in inima unei fete. Spre exemplu asa am inceput si eu cu prietenul meu prin simple pupaturi. Poti sa o intrebi cum se poarta o fata cand ii place un baiat sau ceva de genu. Si daca ea cu adevarat tine la tine, si se intampla sa iti zica nu, va ramane prietena cu tine happy BAFTAAA!

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Si totul pleaca din lipsa ta de curaj. Daca de la inceput ii dadeai de inteles ca vrei mai mult, era mai simplu acum.

Acum te autoimpui singur intre ciocan si nicovala. Ce ar fi sa risti? ce va fi va fi! decat sa stai cu ganduri de genu asta in cap si sa te frece mereu cand o vezi mai bine spui totu in fata!
Reactia ei? daca te intelege, va vrea ceva in legatura cu voi, daca vrea decat amici si tu inca te simti prea mult atras de ea, risca sa o pierzi! arata-i ca ce vorbesti tu e serios.
Deci in concluzie spune-i in fata.
Mai afla de aici cate ceva
http://secretulseductiei.ro

| TaBu a răspuns:

Frate spune-i ce simti pentru ea! Fii direct si va aprecia ca esti onest cu ea si cine stiewinking poate ca chiar doreste sa fie cu tine... Oricum daca raspunsul este negativ incearca sa treci peste si gandeste-te ca sunt alte fete mai dragute cu care ai putea fi! Bafta!

| AAAVVV a răspuns:

Pai nu's ce sa mai cred deoarece ea spune ca daca un baiat ii place ii spune daca vrea sa fie cu ea... dar mie-mi da de inteles ca mar placea asa zic eu si asa cred si ceailalti colegi... dar ea mie-mi arata ceva si pritenelor ei le spune suntem colegi.De asta cred ca 51% va fi un raspuns negativ si ma fac si apoi s-a dus si pr dintre noi!