| iAngel a întrebat:

Imi place de o fata. mai exact colega de banca.azi m-a sunat si mi-a zis daca vreau sa vin la ea sa o iau de acasa si sa mergem la liceu, si am spus ok, eu sunt cu scuterul si ajung repede la ea, si azi la scoala ei ii place sa stea in bratele mele, sa vorbeasca cu mine, sa fie langa mine, dar problema este urmatoarea? Oare ea ma place? pentru ca ea este intr-o relatie cu un baiat deja.

2 răspunsuri:
| Vlad43 a răspuns:

Frate. am aceeasi problema big grin numai ca nu doresc sa ma combin. te place, vrea as se asigure ca tu o placi, spune-i. ca e frumoasa, o iubesti si iti doresti sa fii cu ea.
daca aduce vorba de prieten, intreab.o de ce te simpatizeaza asa multwinking
asculta aiciwinking

| PINkLarisa a răspuns:

Hmmmm poate te considera simpatic si isi doreste sa stea cu tine pentru ca esti o prezenta placuta
sau ar vrea sa se desparta de prietenul ei si sa fie cu tine
sau a obs ca o placi si profita!