| iAngel a întrebat:

Imi place de o fata. mai exact colega de banca.azi m-a sunat si mi-a zis daca vreau sa vin la ea sa o iau de acasa si sa mergem la liceu, si am spus ok, eu sunt cu scuterul si ajung repede la ea, si azi la scoala ei ii place sa stea in bratele mele, sa vorbeasca cu mine, sa fie langa mine, dar problema este urmatoarea? Oare ea ma place? pentru ca ea este intr-o relatie cu un baiat deja?

Răspuns Câştigător
| Katgirl12 a răspuns:

Prin asta am trecut si eu numa` ca eu is fatastraight facene-am cunosct si ne aveam ca fratii ne-am dat poze si am mai vb. incepeam sa iesim chestii din astea pana cand el mi-a spus ca ma iubeste si eu i-am zis la fel pentru. ca aveam aceleasi sentimentedar usor usor ne-am racit unu fata de altu` si ne-am despartit intr-un final acu regret pentru. ca 1 am stricat prietenia mea cu el si 2 nici nu ne mai vorbim pe strd cand trece pe langa mine nici nu se uita la mine.Am vrut sa stii ca sa nu patesti si tu asta pentru. ca te asigur ca`i foarte dureros Eu din cauza lui am intrat intr-o depresie si n`am mai iejit in casa o lunastraight facestateam cu ochii in pc toata ziua. Acum regret ca l`am iubit. Sper sa nu faci la fel, eu iti zic sa te controlezi si sa nu iti dai singur mari sanse, incearca sa nu te gandesti la ea toata ziua [cum fac eu momentan], si daca ea continua spune`i ca vrei doar sa ramai amic cu ea. Eu asta as fii facut daca eram in locu` tau. Nu zic sa faci si tu pentru. ca asta e doar un sfat de la o pustoaica de 14 ani. Succes in ce vei face. A da si nu uita nu asculta "vocile rele din jur" tu fa ce`ti spune inima. Dar fiecare fapta are o consecinta fie ca`i aspra fie ca`i buna Succes si sa ai grija de tine.

6 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

E posibil sa te placa,dar e probabil sa te vada ca un prieten,un amic si nimic mai mult.
problema e urmatoarea:daca ii spui ce simti,si ea nu te vede in felul acela, vei strica o prietenie frumoasa.
eu zic sa astepti pana se desparte de actualul, apoi sa ii spui ce simtiwinking

| Adryan657 a răspuns:

Ma,treaba cu femeile e nasoala ca niciodata nu sti ce e in capul lor!
treaba sta asa: fata fie s-a certat cu amicul ei si vrea sa'l faca gelos
totusi intreab`o daca ii place de tine
e cel mai bine sa intrebiwinking asa vei sti sigur!
succes

| Katgirl12 a răspuns:

Aaaaaaaa...Poi poate ca te simpatizeaza si pe tinehappyDar daca ea este intr-o alta relatzie cu alt baiat, acel respectiv baiat nu o vede cand iti face lucrurile astea? sau el este in alt liceu? Propun sa nu te dai la ea doar daca se desparte de acel baiathappyasta ca sa nu intrii in conflict cu acel baiathappy. Bafta:*.

| iAngel explică:

Da stiu si acel baiat nu vede ce fac eu cu ea, si nu vreau sa intru intr-un conflict cu el pentru ca imi este prieten. Si da master,imi este frica sa ii spun ce simt pentru ca voi strica relatia asta de prietenie care este acum, dar incep sa imi pierd rabdarea, o plac foarte mult

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru iAngel):

Pai bate apropouri cum ca o placi

| Katgirl12 a răspuns (pentru iAngel):

Prin asta am trecut si eu numa` ca eu is fatastraight facene-am cunosct si ne aveam ca fratii ne-am dat poze si am mai vb. incepeam sa iesim chestii din astea pana cand el mi-a spus ca ma iubeste si eu i-am zis la fel pentru. ca aveam aceleasi sentimentedar usor usor ne-am racit unu fata de altu` si ne-am despartit intr-un final acu regret pentru. ca 1 am stricat prietenia mea cu el si 2 nici nu ne mai vorbim pe strd cand trece pe langa mine nici nu se uita la mine.Am vrut sa stii ca sa nu patesti si tu asta pentru. ca te asigur ca`i foarte dureros Eu din cauza lui am intrat intr-o depresie si n`am mai iejit in casa o lunastraight facestateam cu ochii in pc toata ziua. Acum regret ca l`am iubit. Sper sa nu faci la fel, eu iti zic sa te controlezi si sa nu iti dai singur mari sanse, incearca sa nu te gandesti la ea toata ziua [cum fac eu momentan], si daca ea continua spune`i ca vrei doar sa ramai amic cu ea. Eu asta as fii facut daca eram in locu` tau. Nu zic sa faci si tu pentru. ca asta e doar un sfat de la o pustoaica de 14 ani. Succes in ce vei face. A da si nu uita nu asculta "vocile rele din jur" tu fa ce`ti spune inima. Dar fiecare fapta are o consecinta fie ca`i aspra fie ca`i buna Succes si sa ai grija de tine.

| Tammi a răspuns:

Probabil e atrasa de tine, intr-un fel sau altul. Ceva o retine, ori e din cauza ca e cu un alt baiat, ori k te vede mai mult ca pe un amic bun.