| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata, si din alte pareri ale prietenilor, si dupa comportamentul ei am ajuns la concluzia ca si ei ii place de mine, cum sa procedez corect? HELP!

Răspuns Câştigător
| DamiPapucii a răspuns:

Afla ce melodii ii plac ascultale ascultale in preajma ei bagate in seama, sa nu refuzi la o provocare daca trebuie s o saruti, uitate la ia si zambestei pana isi ia privirea de la tine.Intra in vorba, vb cu ia pe mess daca aveti prieteni comuni, iesiti impreuna daca ttrebuie sa duca ceva iei acel cv si duil tu dai bani daca n-are la ia vb pe mess. Tiam zis si iti mai zic bagate in seama ca daca nu o faci o sa regreti si o so pirzi. Funda

4 răspunsuri:
| Bratzz a răspuns:

Intra in vorba cu ea, discuta cu ea, zambeste-i, iar daca iti va zambi si ea vei sti sigur ca te place happy,

| MikeTech a răspuns (pentru Bratzz):

Ok, eu am discutat cu ea, una alta, aialanta, si mia zimbit, am zimbit si eu putin, ce sa fac mai departe?

| Bratzz a răspuns (pentru MikeTech):

Invit-o in oras cu un grup de prieteni. Adica ia niste prieteni mai buni si invit-o si pe ea. Daca o sa vina (sper sa vina), atunci roaga-i pe prietenii aia sa se duca sa cumpere ceva gen chips-uri sau chestii si sa ramaneti putin singuri (asta in caz ca merge-ti intr-un parc), daca mergeti la un suc sau ceva aseaza-te la masa langa eahappy. Sa-mi spui cum merge happy:*Iar daca mai ai nevoie de sfaturi intreaba happy:*

| irinutz a răspuns:

Uite eu sunt fata si stiu ca daca baiatul pe care il plac ar veni la mine si mi-ar spune uite stii eu te plac fr mult si chestii din astea as fi super incantata dar nu stiu acum ce personalitate are fata de car iti place dar oricum bafta funda?