| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i zic ma puteti ajuta? funda multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CoriiiXx a răspuns:

Ai vorbit vreo data cu ea? Daca nu, intra in vorba cu ea si incearca sa te interesezi de pasiunile ei, incearca sa va imprieteniti mai intai. Apoi deveniti cei mai buni prieteni, si sigur poti sa ii spui, caci BFF isi zic tot :*. Daca va stiti, afla intai daca are prieten si daca se intelege cu el. Daca nu se intelege cu el incearca sa o sffatuiesti ce sa faca, si ea va vedea ca tii la ea..si totul va veni de la sine. Daca are..mai sunt o gramada de fete care nu au si care asteapta pe cineva si pentru ele. Sper ca te-am ajutat. Pupici :*

3 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Pai uite, ideal ar fi daca de ziua ei, sau nu, in ce zi vrei u, dai cv, flori, parfum, orice da' sa-i placa, sisi va da seama k o placi.Si de aici e simplu. S a fiti fericiti!big grin

| dorykutza a răspuns:

Pai cand o vezi si ii singura o duci intr-un loc retras, o rogi daca poate sa tina un secret, apoi ii zici
de aici ii alegerea ei
SUCCES!