| WEBKINZ_9696 a întrebat:

Buna sunt Andra si sunt clasa a 4 si am o intrebare:
Imi place un baiat pe nume Bocdan care a venit di Coreea si mie imi place la nebunie la el si cand vreau sa-i spun ca-l plac ma rusinez si plec de langa el.
Si el mai face... cesti care le fac baietii fetelor si fetele din cls mea fac semn dinacela inima dar nu stiu ce e de facut va rooooooooggg ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Ana_9007 a răspuns:

Pentru un timp incearca sa fii prietena lui cea mai bunalaughing). cand eram de varsta ta asa faceam cu toti baietii care imi placeau si mergeaa...aflam despre ei lucruri p care nimeni nu le stia si apoi imi zicea ca si el ma place.incearca si asalaughing).dar nimic mai multwinkinglaughing)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai incearca sa deveniti prieteni dupa asta, lasa totul sa mearga de la sine, (si eu sunt in clasa a 4-a, ma rog intru in a 5-a) nu are rost sa te grabesti ca fata la maritat rolling on the floor Sper ca te-am ajutatwinking

| Twinky a răspuns:

La varsta ta m`as preocupa de scoala, nu de baieti. Uita`te putin cum ai scris, abia daca se intelege ceva.

| Konica a răspuns:

Abia daca stii sa scrii si iti trebuie iubit?
Spune`i ca`l iubesti.
nu stiu thinking
peste cativa ani cand o sa te uiti la intrebarea asta o sa razi :d