| cristi28boss a întrebat:

Imi place de o fata simpatica de la mine sin scoala ie cu1 an mai mare da nu-i o problema sunt mult mai inalt a intebato un prieten daca vr sa fie cu mine si a zis nu danu pot sa renunt ce safac?

6 răspunsuri:
| cal3star a răspuns:

Salut.
Daca chiar iti doresti sa fi cu acea fata numai apela prin alte persoane. E cea mai mare prostie sa-l pui pe altu sa intrebe, ea clar stie acu' ca l-ai pus sa intrebe aceea chestie. Probabil sansele tale au scazut cu mult acum.

Daca chiar iti doresti sa fii cu acea fata, incearca sa porti tu discutii cu ea, bagate in vorba (nu te lauda prea mult ), fi glumet, dragut cu ea etc. Comunicarea e cea mai importanta! CREDE-MA!

Răspuns utilizator avertizat
| Simoni a răspuns:

Sa inveti sa scrii :p

| cReAtZa93 a răspuns:

A scris in loc d din sin si deja i ziceti s invete s scrie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa fetele...mai bine ai invata sa scrii si tu corect.

| PinkMademoiselle a răspuns:

Mai intai fi mai atent la orele de romana poate inveti si tu sa scrii.winking