| Ytzaa a întrebat:

Putetisa imi spuneti si mie ce safac daca fostul prieten incama place dar nu vrea sa fie cu mine?

7 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

De ce nu vedeti voi si reversul medaliei?
De ce credeti ca acel baiat este in limba dupa voi si numai voi aveti voie sa al ignorati?
De ce nu va ganditi ca si el va poate face geloase si anume se poarta asa sa va arate ca nu va mai vrea si are pe alt cineva?
Fiti realiste in viata lasati o cale de mijloc, vorba batraneasca "nu ca*a tot batul, lasa un capat pentru la nevoie "".
Fitele nu duc decat la despartiri dureroase, insa dureroase devin numai daca este din cauza ta si nu constientizezi voit acest mic amanunt aruncand vina pe celalalt todeauna.
O zi placuta fetelor si fiti mai maleabile in opinii si pretentii si totul va fi mai roz in viata voastra!

| petrica1111 a răspuns:

Daca inca te place sigur o sa vrea sa fie cu tine in scurt timp. asta daca nu l-ai suparat cu ceva.

| DenisIonut01 a răspuns:

Sa ai da-i pace...

| aleahimk a răspuns:

Daca nu vrea sa fie cu tine inseamna ca nu te place indeajuns, deci nu merita sa incerci si sa te intristezi din acest motiv. Sunt alti baieti care iti pot face viata frumoasa.

| pikaღ a răspuns:

Nu astepta dupa el, nu fi slaba fal gelos happy, succes

| danyceltare a răspuns:

Dar de ce s-a despartit de tine?

| iwishicould a răspuns:

Heei, aceeasi problema o am si eu sad eu zic sa ii spui ( daca mai vrei sa fii cu el) ca si tu il placi si... poate faceti ceva, sau daca nu ii spui ca ar fi mai bine sa gaseasca pe altcineva thinking