| SoniBoni a întrebat:

Imi place de un baiat.Am stat un timp cu el in banca dar acum nu mai stau ca ne-a mutat diriga.Se uita mult la mine si la toate proiectele is cu el in echipa. Ii foarte ciudat ce se intampla...Helppp...

1 răspuns:
| LeeHyoWook a răspuns:

1. presupun ca te place, adica nu vad alth motiv de ce s-ar uita la tine mult...raised eyebrows, parerea mea este ca te place. ( acum nj sigur, pentru ca nu am de unde sa stiu ce e in capul lui )...thinking (funda? )