| gangstarap a întrebat:

Helppp am cunost o fata care-i zice ca-i place de mine de un an ca pana aici bine dar eu nu stiam de asta tipa arata hot dar n-as vreau sa stau cu ea
acum e moarta dupa mine zice ca nu mai sta cu niciun baiat decat cu mine

problema e mult mai grava e acum zice ca nu mai ar avea de sa traiasca
mi-a zis ca era sa se incece

si n-am chef sa am asta pe cunostiinta?
cum as putea spune ca nu sunt pentru ea stiu ca e ciudat dar chiar mii se intampla {nimeni nu as vrea sa se sinucida din cauza mea}

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Nu cred ca o sa se ajunga la treaba asta... insa imi pare rau ca ti se intampla chiar tie.
Am inteles ca tu nu vrei sa stai cu ea, deoarece este dependenta de tine, bineinteles ca nu e bine sa-i spui asta. Cred ca mai bine ai incerca sa te indepartezi de ea asta e singura solutie si ai grija sa nu te vada cu alte fete. Dupa un timp in care te va cauta, se va satura si probabil ca va trece mai departe. Daca cumva te roaga sa te intalnesti cu ea sau ceva de genu, eu te-as sfatui sa nu mergi deoarece s-ar putea sa se planga si sa te deruteze mai rau. Daca vrei sa urmezi calea asta pe care ti-am spus-o eu trebuie sa o urmezi pana la sfarsit caci altfel va deveni si mai infocata si mai atenta la tot ceea ce faci tu, nevrand sa te scape iar happy
MULT SUCCES!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Punem situatia in care prostia tipei depaseste limita permisa si se sinucide.De ce crezi tu ca ai avea pe constiinta moartea unui om cu probleme psihice? Cand alegi sa te omori e strict decizia ta.Nu o faci pentru cineva anume o faci pentru ca nu mai ai capacitatea de a gandi rational.Cum sa te sinucizi pentru un baiat/fata? Cand oricum morioh go on

| gigiro a răspuns:

Asa incepe dragostea.

| diana a răspuns:

Poti face cum a zis kattya96 sau ii poti plati cu aceeasi monedahappy
Accepta sa te intalnesti cu ea, apoi fa si spune lucruri penibile, scarboase, etc. Apoi sun-o din 5 in 5 minute.
Dar s-ar putea sa ii placa sa fie,, sufocata", deci... tu alegi.
Bafta! kiss

| maya007 a răspuns:

Wow... fata e disperata rau! Si daca se sinucide(desi nu cred ca o sa o faca) ce? Nu e vina ta oricum, se vede ca e putin nebuna!
Sau... daca tot e asa hot profita!
Sau... fa rost de un psiholog!