| (F) a întrebat:

Imi place de un baiat as vrea sa se uite la mine dar se uita dupa alte fete as vrea sa ii atrag atentia si sa ma placa cand ma uit la el imi vine sa ma duc sa-l sarut. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Hmm, daca iti zic sa fi naturala ar insemna ca-ti zic sa te duci sa-l saruti. thinking
Pai, usor ar fi sa-i atragi atentia daca sunteti in aceeasi gasca. Totul din "intamplare". laughing
Din intamplare te pui mai aproape de el, din intamplare esti mai atenta ce vb el decat ce vb altii, din intamplare vb mai mult cu el decat cu altii.
Daca nu sunteti in aceeasi gasca atunci ar fi mai greu, dar tot din "intamplare" se poate ca drumurile voastre sa se incruciseze mai des, sau sa mergeti pe acelasi drum.
Vorbeste mai mult cu el, fi interesata de pasiunile lui, asa vei ajunge si sa-l cunosti mai bine si sa te apropii de el.

6 răspunsuri:
| deea40 a răspuns:

Pai eu zic ca ar trebui sa i zici baiatului verde in fata ca il palci. si daca el reactzioneaza ca si cand tear palce aai putea sa il sarutzi. alta modalitate nu vadhee hee sper ca etam ajutat
BAFTA!

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Sa te duci sa-l sarutilaughing
Tuupeu smug
Baftasmugsa-mi spui ce ai facut:p.Si sa fii sigura ca pentru faza asta o sa-ti achizitionezi cateva dusmancerolling on the floorda da-le dracurolling on the floorsa stea si sa salivezeee=p~rolling on the floor
Baftaa fatooo :*

| RoCkKiD a răspuns:

Masculii au un ego cat casa, profita:razi la glumele lui, incearca sa ii intelegi pasiunile chiar sa te documentezi in acest sens, incearca sa fi de acord cu el.Ar mai fi si cealalta extrema ai grija sa nu il sufoci, daca nu e sarit... incet, incet va intelege situatia.

| claudiu1818 a răspuns:

Sarutal si vezi ce reactie are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai mai mult cu el, pana afli cateva dovezi ca te place abia atunci poti sal saruti si intreaba-l cat mai multe despre el si nu uita sa-l intrebi ce fel de fete ii plac ca sa te transformi in ceea ce isi doreste el cu adevarat de la o fata ca tine!

| (F) explică:

Mai ma ajuta cineva?