| andreeeeaaaaapwp a întrebat:

Imi place de un baiat care am mai fost cu el impreuna si l-am mai sarutat,dar acum vreau sa-l sarut din nou,dar imi este frica sa nu ma respinga...el este genu care daca il ia o fata in brate nu mai poate de fericire, dar cum sa-l sarut ca daca sar pe el o sa zica, ca sunt nebuna
cel mai bun raspuns funda
p.s. fara rautati

8 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Nu sari si tu pe el animalic asa, lipste-te de el asa mai mult si te ia el singur in brate daca mirosi bine happy si nu iti pute gura!

| Cristiann25 a răspuns (pentru grab):

O metoda sa nu-i miroase gura: ceapa 100% garantat!

| irrumator30 a răspuns:

In primul foloseste un parfum care sa-i trezeasca simturile si sa-si doreasca sa fie numai langa tine.

Comunica mult cu el, si vorbeste cu el, da-i de inteles ca vrei sa plimbati. Prefa-te plictisita si cu dorinta de a te plimba. Vezi daca vrea sa iasa cu tine la plimbare.

In timp ce plimbati, fara sa-si dea seama ia-l de mana. lasa-l pe el sa actioneze, sa vezi daca intentioneaza sa te sarute sau nu.

Daca nu, fa orice sa incerci sa ajungi cat mai aproape de el, ca el sa simta parfumul de la punctul 1. te va saruta el, excitat fiind de parfum.

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Daca ai mai fost impreuna cu el stii ce vrea.Fa-te nepasatoare cu el dar nu exagera ca s-ar putea sa ai efectul opus.Fa-l sa vrea el sa te sarute.Nu trebuie sa-ti zic eu cum ca ar fi prea simplu dar daca chiar vrei ceva poti sa il obtii usor cu munca asa ca treci la treaba! Dar poate poti incerca sa-l cuceresti ca prima data, sa-l faci sa-si aminteasca de ce te iubeste

| Anonimmmul a răspuns:

Lasa-l sa te sarute el

| UTB a răspuns:

Nu te crede nebuna stai calma :* am facut si eu asta si nu cred ca fata respectiva e nebuna straight face pupal draga

| mirunik23 a răspuns:

Daca el este genul de baiat care se bucura cand il ia o fata in brate?! Ce te face sa crezi ca te-ar respinge?! Eu zic sa il mai lasi putin timp, poate deveniti mai apropiati.Bafta

| laura27ADRY a răspuns:

Nu-i arata ca mori dupa el nu dispera, lasa-l sa vina el la tine.