| NiMeNi_4486 a întrebat:

Imi place de un baiat care nu stiu sigur daca si el ma place. este amabil cu mine. mereu este atent la cum ma imbrac. de exemplu daca iesim toti in oras prietenul lui le face semn celorlalti ca sa ne lase pe noi in urma. rade la orice gluma pe care o fac. prietenul lui m-a intrebat daca am prieten si i-am rasp ca nu la care el mi-a dat de inteles ca baiatul pe care il plac ar fi ideal, pls ajutati-ma va rog... multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Iti sugerez sa discuti cu tipul care il placi, sa va intalniti cat mai des(cel mai favorabil doar voi 2), sa inrosesti cateodata ca sa-i dai de inteles ca iti place compania lui si lucrurile in rest vor veni de la sinewinking. Daca trec sapatamanai si el nu te-a intrebat daca vrea o relatie cu tine atunci intreaba-l tu! Bafta:*!