| NiMeNi_4486 a întrebat:

Imi place de un baiat care nu stiu sigur daca si el ma place. este amabil cu mine. mereu este atent la cum ma imbrac. de exemplu daca iesim toti in oras prietenul lui le face semn celorlalti ca sa ne lase pe noi in urma. rade la orice gluma pe care o fac. prietenul lui m-a intrebat daca am prieten si i-am rasp ca nu la care el mi-a dat de inteles ca baiatul pe care il plac ar fi ideal apoi tot prietenul lui mi-a cerut nr de tel pentru acest baiat... de ce nu face el personal acestea? pls ajutati-ma va rog... multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Ellena_1851 a răspuns:

E un semn ca te place. probabil e mai rusinos si de asta nu face el toate astea. so. esti pe drumul cel bun: good luck!winking

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E rusinos cu fetele si de-aia reactioneaza asa!

Daca mai vorbesti cu prietenul lui spune-i ca ai vrea sa faca el toate pasurile astea, ca asa e normal; doar n-o sa foloseasca toata viata mesager...

| Alex4LighT a răspuns:

Probabil este timid, si eu sunt deseori timidblushing. Cred ca daca l-a rugat pe prietenul lui sa-ti ceara nru pentru el si din tot ce ai scris despre el reiese ca te place, totusi niciodata nu stim 100% cel mai bine este sa-l intrebi personalwinking.

| hannibal a răspuns:

Este clar ca este un baiat timid, baga-l si tu in seama si o sa vezi ca incet incet o sa isi dea drumul si nu o sa mai fie rusinos

| Andra_5738 a răspuns:

E timid... nici o problema o sa se schimbe... succes!

| MiKiss a răspuns:

E timid