| Bianca_2938 a întrebat:

Imi place de un baiat cosmin si el ma place dar cum sa ii spun ca si eu il plac

Răspuns Câştigător
| EvangelineDS a răspuns:

Sall i poti trimite mesaj pe messanger cu ceva de genu : tu ma placi eu te iubesc... dar impreuna ai vrea sa fim? sper ca te-am ajutat bafta xoxo funda?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Spune-i pe mess sau printr-un mesaj pe mobil.Bafta! :*

| Shinen a răspuns:

Buna!
Daca il placi, si el te place, atunci esti foarte norocoasa, draguto. Daca nu ai curaj sa ii spui in fata, spune-i pe Messenger.
Pa-pa!