| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat cu 2 ani mai mace ca mine si nu stiu ce sa fac.Mereu ne intalnim la scoala ne salutam si de curand am auzit ca are si o iubita.Am 13 ani si pana acum nu am avut nici un iubit...Va rog dati-mi un sfat!

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Am 13 ani si pana acum nu am avut nici un iubit" - Nici nu se simte nevoia să ai în următorii 3 ani.
Vezi-ţi de carte şi lasă băieţii c-are să fie timp şi de ei.

| bblock69 a răspuns:

Afla cat de bine se intelege cu actuala iubita...
Poate nu este decat un "foc de paie" si atunci ai o sansa Mare!
Bafta si multa, multa dragoste!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Pai, daca are prietena n-ai decat sa te obisnuiesti cu ideea. sad eventual sa ii fi amica, si cam atat.

| Anna_5295 a răspuns:

Pai te imprietenesti cu actuala si ii dovedesti lui ca tu-l meritiwinking daca te imprietenesti cu ea vei putea sta si cu elbig grin

| doctorz a răspuns:

Mai rabda.Si daca nu poti sa mai astepti si esti tentata de dragoste cauta unul fara iubita.Nu de altceva, dar ce tie nu ti place, altuia nu i face!

| daniel_3185 a răspuns:

Eu zic sa il lasi pe ala mai al es ca are gagica, sunt o gramada de baieti pe lumea asta peset cativa ani o sa vezi ca ii maibine asa... o cariera nu se poate face la orice varsta, dar un iubit se poate face si la 20 ed ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pune mana si invata bine ia primul intai, ca sa se bucure si parintaii tai, de tine.si lasa-l pi dizdrabalatul sela sa nu cumva sai strici cuculetul ca sa supara taticso.