| TeREe a întrebat:

am auzit de la multa lume ca un baiat ii place de mine si cand ne vedem pe strada ne salutam si ne uitam unul dupa altul pana nu ne mai vedem

5 răspunsuri:
| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Banuiesc ca nu ai trecut de scoala generala asa ca in primul rand te sfatuiesc sa iti pui la punct limba romana si in special punctuatia.
Apoi, eu cred ca baiatul ala te place. Intra in vorba cu el, pentru ca din cate imi dau eu seama el este mai timid.
Pa, pa.

| TeREe explică (pentru alinaWalina):

Da semnele de puctuatie nu le prea folosescwinking si nu stiu cum sa intru cu el in vorba imi este cumva sa fac eu primul pas

| SakonSIUkon a răspuns:

Love and peace dar suntem niste atei retardati.

| schmoll a răspuns:

Da te place, si tu pe elhappypeace and love

| Marry410 a răspuns:

Asa si. ce vrei sa stii daca te place DA, te place! apropo mai studiaza Lb.Romana ..si punctuatia!