| kisskisspis a întrebat:

Imi place de un baiat cum imi dau seama ca ma place?

Răspuns Câştigător
| floriasdfg a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca asta e destul de greu de aflat despre un baiat. Fetele radiaza de obicei de sentimente insa baietii si le pot ascunde sau pot avea sute de obiceiuri diferite. Vreau sa spun ca un baiat poate sa nu se uite niciodata la tine fiindca nu te place, dor totodata poate se topeste dupa tine dar ii e frica sa nu afle cineva. Poate iti zambeste mereu fiindca vrea sa-ti dai seama ca ii place de tine, dar totodata ar putea doar sa vrea ceva de la tine si de aceea se arata atat de binevoitor.
Ca sa-ti dai seama cu adevarat, trebuie sa intri intr-o conversatie, in particular, iar din vorbele, gesturile sau chiar privirile lui sa deduci asta.

Sau uita-te aici : www.cumfacisa.ro/Cum-sa-iti-dai-seama-cand-un-baiat-te-place-

9 răspunsuri:
| princess87 a răspuns:

Dupa gesturi, dupa felul in care se poarta cu tine

| neutrino a răspuns:

Daca se invarte in jurul tau ca si un catel in calduri inseamna ca te place.

| SefaTa97 a răspuns:

Daca te saluta, daca iti zambeste, daca se baga in seama cu tine.

| xCrazyGirl a răspuns:

Il intrebi si.

| DaRaspund a răspuns:

Daca te place se baga in seama, iti zambeste, cauta motive sa stea pe langa tine!

| fetelerebele a răspuns:

Uite aici ceva despre ei :D http://www.tomatacuscufita.com/......u-le-stiu/ funda?

| Anonima3562 a răspuns:

Pai la inceput este mai greu. Daca il cunosti deja de ceva timp propune-i sa iasa impreuna cu tine si cu alti prieteni comuni in oras ( la o intalnire amicala ) si apoi ii poti observa gesturile fata de tine de exemplu cand faci o gluma uita-te la el sa vezi cum reactioneaza asa este cel mai simplu sa-ti dai seama daca te place sau nu. Oricum nu cred ca o sa recunoasca din prima zi ca te iubeste dar o sa-i devii simpatica si treptat o sa va apropiati unul de altul si o sa iasa ceva buna pentru tine, oricum nu ai nimic de pierdut. Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare happy Bafta! big hug
Funda?batting eyelashes

| vladutztiby a răspuns:

Un baiat te place cu adevarat atunci cand el insusi face primul pas(asa fiind si gentleman). Ei intotdeauna sunt mai curajosi si mai prostuti si se dau de gol singuri ca te iubesc.

| Baiby a răspuns:

Ehh baietii ceva mistic is ei asa cum ei in unele vazuri nu ne inteleg pe noi ce avem in cap la rindul nostru nici noi nu-i prea intelegem!happy
Privirea cred ca e primul tradator a sentimentelor, privestel in ochi direct vezi reactia lui, zimestei si vezi ce va face si el.e greu sa intelegi uneori un baiat dar daca iti place de el vei simti asta!
Bafta multa voua!