| elenat a întrebat:

Imi place de un baiat, dar el nu cred ca ma place. Mai demult i'a placut de o prietena de'a mea chiar mie verishoara, iar acum am devenit b. f. f cu acel baiat. Asi vrea sa il intreb daca ma place, dar mie putin rusine, si daca va zice " nu " no sa pot trai! Ajutati'ma va rog ft mult!

2 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Eeh, nu este sfarsitul lumii daca zice ''nu''. Asta am crezut si eu cand am intrebat prima fata de care m-am indragostit daca are pofta de un suc. Ea mi-a zis nu si a durut doar in ziua respectiva, apoi iti trece big grin. Oricum, nu trebuie sa te lasi de la primul ''nu''. Unii poate vor sa vada cat de importanti sunt pentru persoanele respective.