| DenDi a întrebat:

Imi place de un baiat dar nici macar nu suntem prieteni. Ia zis o colega de-a lui ca vrea sa-i faca cunostinta cu o fata(eu). El nu a vrut sa vina afara. Oare ma va place? Cum sa procedez?

1 răspuns:
| Skins97 a răspuns:

Fa ca mine. Cauta pe google in orice limba vrei p care sa nu o cunoasca ca il placi, iar apoi ii vei spune sa nu traduca, iar el desigur ca va traduce. te va intreba daca este adevarat si dupa daca vrei sa fii cu el. La mine a mers. :X:X