| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu stiu cum sa ii spun? Ma puteti ajuta? Cel mai bun respuns primeste funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Incearca sa-l bagi mai mult in seama, vorbeste-i frumos, dragastos, asculta-l, dar nu fa tu primul pas, bineinteles, ca esti fata totusi. Trebuie sa vina din partea lui, daca iti cere un numar de telefon sau un alt mod de a te contacta, inseamna ca te place si ca ii place de tine. Mult succes draguto, sper sa-ti iasa.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bingbang10 a răspuns:

Dai de inteles ca il placi, petrece mai mult timp cu el, invita-l undeva, vorbeste mai mult cu el. Fa-l sa se simta special si isi va da singur seama. Iar daca si el te place sigur te va intreba. Succes