| ella4k a întrebat:

Imi place de un baiat, dar pe el nu il inteleg citeodata parca imi pare ca simte si el ceva doar ca nu prea raspunde la sunetele mele sau daca raspunde si uneori spune ca e ocupat... ce credeti ca se intimpla cu el?

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nul mai sufoca. lasa-l sa te mai bage si el in seama.

| Barblaster a răspuns:

N-are timp sau chef de tine mereu.Intrebal frumos intr-e 4 ochi daca te place.

| Barblaster a răspuns:

Trebuie sa inveti sa poti, chestia aceasta vine de la sine, ori o faci acum ori nu o mai faci niciodata si il pierzi, sa duci toata viata gandul ca daca aveai putin mai mult tupeu reuseai.Singura cale e sa ii spui tu direct.

| MiK3L a răspuns:

Da-mi id tau. sa iti explic mai pe indelete. happyps: La mesaj.

| ella4k explică:

Pai si asta e si problema ca nu pot sa o fac nu pot sa-i spun in fata ce simt si nici nu pot sa-l intreb ce simte el...

| ella4k explică:

Te-as ruga sa imi raspunzi aici daca ai chef...nu degeaba am postat aici intrebarea