| Andreea_1714 a întrebat:

Imi place de un baiat de ceva timp. Da semne ca ma place. I`a zis o colega de-a mea ca il plac si el i`a zis ca o sa vorbeasca cu mine. Dar nici in prezent nu a facut`o. Si acum se poarta la fel ca inainte. Ce sa inteleg din asta?

6 răspunsuri:
| Gabriella_1938 a răspuns:

Poate ca te place dar. te-ai gandit ca poate nu a vrut sa ii spuna prietenei tale deoareca vroia ca u sa il intrebi?
Du-te la el si intreaba-l.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac zici ca da semne ca te place poate nu are curaji sa iti suna asa ca fa tu priml pas.sa ai succesfoarte mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca spui a da semne ca te place poa nu are curaj sa iti spunasa ca fa tu primpas.succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu sincera mi sa mai intamplat si mie dar mai bine ai face tu primul pas findca daaca nu o vei face o sal pierzi daca esti timida mai bine insista cu colega ai sai spuna sa vb cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o stituatie asemanatoare sunt si eu, doar ca eu stiu sigur ca el ma place si mi-a zis ca mai vb, si mai intai sa-i spun ca-l plac si dupa aceea mai vedem noi ce sa facem, dar iti dai seama ca neam dat in vorba, si crede-ma ca la scoala nu ma baga in seama.
As vrea sa ma combin cu el, dar n-am tupeu.
Merg intr-o excursie cu el si poate...cine stie...
Spune-i u cal placi si apoi vezi ceti raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.Pai daca nu a facut-o poate e timid sau poate e f rusinos.De ce nu incerci sa te apropi mai mult de el si sa il intrebi tu direct, fata in fata.Doar fa ceva, ca sa stai asa iti faci rau tie. Uite daca vrei sa mai vb ia id:yza_me5 si vorbim mai multe. Te voi ajuta pe cat voi putea. pupici