| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa am fost impreuna timp de 4 luni dar s-a despartit de mine fiindca ii placea de alta fata. E foarte dragut cand il vad simt ca mi se imoaie picioarele, inima incepe sa bata mai tare si defiecare data cand se apropie de mine imi aduc aminte de momentele cand ne tineam de mana si ne sarutam. Chiar nu stiu ce sa fac cum pot sa-l uit sau poate mai suntt sanse sa fim impreuna dar ce trebuie sa fac? As dori sa imi raspundeti iar baietii sa imi spuna parerea lor

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Pai incerca si apropie-te de alti baieti in preajuma lui si vezi cum reactioneaza. Daca nu este prea fericit cand te vede cu altii incearca sa te apropii e el.

2 răspunsuri:
| Natally_3464 a răspuns:

Daca aveti sanse atunci profitati de ea. Daca vrei sa il uiti atunci o sa ai nevoie de timp ca sa intalnesti un alt baiat dragut care iti va inflacara inima. Sper ca te-am ajutat.Succes!

| anyme a răspuns:

Uita-l,fato! gasestetialtu mai bine