| alexandra16_9100 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa, iar el mi-a zis ca si lui ii place de mine, dar eu am prieten si el are prietena... dar eu chiar vreau sa stau cu el,, in plus mie imi acorda mult mai multa atentie decat ii acorda prietenei lui, mi-a zis chiar ca ma iubeste dar ca nu vrea sa se desparta de cristina, el nu vrea sa renuntze la niciuna dintre noi ce sa fac?sad

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pfoaii
straight face
e asa complicat
daca nu vr sa se desparta de tipa aia ins ca nu te iub cu adevarat, deci uital
asa ar suferi 2 pers, daca v ati combina voi 2
pr tau si al lui
si asa, daca ramaneti asa o sa il uiti el la fel si gt
sincer, lasa l sau intr odata pentru totdeauna o lasa sau te lasa?

| anduta160 a răspuns:

Pai sa se decida baiatul cu care vrea sa ramana, tu ai fi capabila sa te desparti de prietenul tau pentru el? daca tu ai fi si el nu este in stare atunci lasa-l in paca sa ramana cu cristina si tot el o sa ajunga la tine, nu are rost sa fii cu el daca el este cu doua.bafta:*

| latexcap93 a răspuns:

Aveti mai mult de12 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu...menage a trois :]]