| Anablondyi a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din zona dar noi nu prea vorbim. Am nr lui, am vorbit un timp cu el dar acum nu mai vorbim si vreau sa vorbim din nou.si chiar vreau sa il cuceresc si sa fim impreuna.cum as putea face lucru asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca baiatul ala a uitat de existenta ei ce sa faca? Sa astepte in continuare sa fie cucerita? Daca va face ea primul pas atunci el isi va aminti de ea si poate va rezulta ceav frumos.
Incercati sa lasati deoparte chestiile astea cum ca fata trebuie sa astepte sa fie cucerita. S-a dus vremea basmelor, acum este egalitate, fiecare trebuie sa lupte pntru ceea ce isi doreste nu sa astepte minuni care nu o sa vina in veci.

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Pai... cel mai simplu ar fi sa vorbesti cu el. Sa ii ceri ajutorul intr-un fel (ca sa ai motiv de intalnire) si sa te vezi cu el.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

''chiar vreau sa il cuceresc''
Lasa asta pe seama lui.Nu ar fi mai frumos ca tu sa fii cucerita?

Da-i un mesaj sa te sune.
Daca nu te suna e posibil sa nu aiba minute, dar chiar si asa va gasi maine la scoala un telefon de pe care sa te sune.
Vezi ce face happy

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,hai sa lasam ca fetele sa fie puternice,sa fie luptatoare,fetele sa bea mai mult ca baietii,sa fie indraznete,sa fumeze,sa fie obraznice,''golanase'',etc iar baietii sa ii lasam sa devina sensibili, slabi fizic si psihic, romantici, timizi, etc.Nu vedeti ca se schimba rolurile in lumea asta de vreo 10-15 ani? In plus un baiat nu uita niciodata o fata.Cum se poate asa ceva? Nu exista.Un baiat cand vrea o fata cu adevarat crede-ma ca nu o uita si nu asteapta ca fata sa ii dea de inteles ca vrea cu el, el se duce si isi face datoria de barbat si anume aia de a incerca.Ca va iesi bine ca nu asta e.ok? lucrurile astea sunt firesti si s-au intamplat mii de ani de la australopitec incoace.Nu mai veniti voi cu ''emanciparea'' asta de 2 lei. Dupa aia tot fetele or sa se planga ca nu mai sunt barbati adevarati si barbatii vor plange ca nu mai sunt femei adevarate, feminine, sensibile, finute, etc
De fapt cam incepe sa se intample asta din pacate.
Treziti-va in pusca mea nu vedeti ca se duce la vale tot in lumea asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Asta spun si eu. Treziti-va si lasati mentalitatea asta de **** veche de mii de ani.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai ca e de mii de ani nu e de ****

| anonim_4396 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Bine. Pa.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai pa tongue

| Anablondyi explică (pentru MandrilaVasileRadu):

Dar unii baieti sunt prea orgoliosi si asteapta fata sa faca primul pas. darrobabil, in situatia mea el deja stie ca imi place foarte mult de el si de asta nu ma mai baga in seama. ceea ce mi se pare nesimtire

| anonim_4396 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Si daca baiatul ala a uitat de existenta ei ce sa faca? Sa astepte in continuare sa fie cucerita? Daca va face ea primul pas atunci el isi va aminti de ea si poate va rezulta ceav frumos.
Incercati sa lasati deoparte chestiile astea cum ca fata trebuie sa astepte sa fie cucerita. S-a dus vremea basmelor, acum este egalitate, fiecare trebuie sa lupte pntru ceea ce isi doreste nu sa astepte minuni care nu o sa vina in veci.