| Alexyz_6552 a întrebat:

Imi place de un baiat de 14 ani jumatate.Ne vedemm de cateva ori pe saptamana pentru ca amandoi facem judo.De curand cineva mi-a dat numarul lui de tel si dupa un timp mi-am facut curaj si l-am sunat. Mi-a dat id-ul lui si a ai vorbit si la telefon.CAnd ne intalni se uita mult la mine parca ar dorii sa-mi spuna ceva. Zilnic vorbim la telefon sau prim sms. El mi-a zis ca nu ar avea timp de o iubita si ca nu ar vrea sa ma raneasca spunandu-mi acest lucru.tot timpul imi face complemente, daca sunt suparata incearca sa ma invseleasca, vreau sa-mi dau seama daca simbte ceva pentru mine si cum as putea sa-l cuceresc...Imi puteti spune parere voastra.Fonda celui chare imi da cel mai commplex raspuns si ma face sa inteleg aceste lucruribatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Unii baieti sunt draguti, sarmanti, pentru ca -se simt-, cum s-ar spune. Isi dau seama ca stau langa o fata, si nu langa un companion, sau amic foarte apropiat. Si complimentele pot fi din cauza ca te place.
Chiar daca ti-a spus ca nu are timp de o prietena, n-a spus ca nu ar vrea una. Nu?
Sa-l cuceresti exista un singur secret: fii tu insati! happy
Succes!winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

el te-ar putea considera o amica destul de importanta si de aceea se comporta cu tine astfel, dar iti face complimente si este posibil sa ii placa de tine... daca esti tu insuti, cu mici trucuri de cucerire sigur il vei da pe spatewinking bafta:*