| Clodmod a întrebat:

Imi place de un baiat. El imi da atentie, dar nu cred ca ma place si el. Peste o saptamana plec in Italia si nu-l voi mai vedea toata vacanta. cryingcrying. Ce sa fac? Sau cum ar trebui sa ma comport cu el dupa ce se termina vacanta? Fundita...

3 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Profita de zilele in care il mai poti vedea si vorbeste cu el.
Poti vorbi pe mess, prin telefon sau chiar fata in fata.
Vorbeste orice cu el, ii poti spune ca pleci si ca ai vrea sa vorbesti cu el si cand esti acolo. Iti va da id-ul lui de messenger si vei putea discuta cu el cat esti plecata.
Dupa ce vii arata-i afectiune, fa-l sa se simta bine si cred ca te va placea.
Succes!

| LikeACandyxD a răspuns:

Mai vorbiti pe mess la telefon happy
Cand te intorci il vei imbratisa puternic si ii vei spune cat de mult il iubesti si ca ti-a fost dor de el happy
Sper sa te ajute :* Succes si vacanta placuta!

| niko412 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el thinking Poate te place. cine stie thinking