| EllaDany1997 a întrebat:

am o mare problema. E vorba de un baiat, il plac foarte mult si ceea ce simt e real. Mi-a dat de inteles ca ma place sau cel putin asa cred prietenele mele.Dar se comporta frumos cu mine si parca are emotii cand vorbesc cu el. Cum ar trebui sa ma apropiu de el mai mult, cum sa vorbesc cu el, cum sa ma comport cu el? Faza este ca nici nu stiu daca ma place, sunt foarte confuza? Aveti idee cum pot sa ma apropiu de el, avand in vedere ca este vara, avem vacanta si mi-e dor de el. Va rog ajutor. Dau funda si voturi la totii!

3 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Daca esti mai timida poti sa ii scrii pe facebook, vorbiti si apoi vezi daca vrea sa mergeti sa beti ceva, la strand, la inghetata, la film, biliard, bowling si de acolo el ar trebui sa continue.

| EllaDany1997 explică (pentru vlad89c):

Nu pot.

| vlad89c a răspuns (pentru EllaDany1997):

Daca nu poti sa ii scrii pe faceook scrie-i prin mesaje, scrisori, intalneste-te cu el laughing