| sonialore a întrebat:

Ce sa cred acum? tipul cu care stateam acum 1 saptamana si mi-a dat papucii ma tot cauta...inainte sa plec in vacanta in Italia ma tot invita la strand si la cafea. dar el tot nu vrea sa ne impacam! ce pot sa cred din toate astea? sunt foarte confuza!

Răspuns Câştigător
| max_4494 a răspuns:

Daca te iubea nu te parasea! Intr-o relatie trebuie sa existe si un pic de orgoliu, de demnitate.Cu cat vei ceda mai usor in asfel de situatii, cu atat vei fi mai slaba si neimportanta in fata celuilalt.Vei fi mereu o prada, un lucru de care se va putea lipsi cineva cand va vrea, avand convigerea ca te va recupera cand va avea nevoie.Sunt barbat, dar asta ori se crede Fat_Frumos, ori se da smecher.

2 răspunsuri:
| madytza_7574 a răspuns:

Nu stie ce vrea de fapt, e indecis baiatuwinking

| madytza_7574 a răspuns:

Mai bine lasa-l sa-si vada de viata lui, cred ca nici pe aia nu stie cum o traiestehappy