| DanceIsMyLife a întrebat:

Sunt cu un baiat. Ne-am inteles f bine... dar dupa o saptamana a trebuie sa plec in vacanta in Italia. Din acest motiv am inceput sa vb pe mess atat de mult incat nu prea mai avem ce sa vb. Ar momentul sa ma despart de el?

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Ohhh daaaa, evident c-ar trebui...se vede clar cat de mult ai tinut la el din moment ce nu ati avut prea multe subiecte comune! Sa-ti spun ceva,indragostitii ar putea sa vb tot timpul crede-ma,vrute si nevrute,n-ai idee cum se deviaza de la un subiect la altul, doar pentru a-si auzi vocea! Asta bineinteles, daca exista acea scanteie intre ei! Nicio chestie nu se face intre 2 indragostit TACAND...nici macar sexul!laughing

| Artemisia a răspuns:

Ah, frate, daca numai sti ce sa vorbesti cu el pe mess te desparti de el? Hai ca asta a fost buna.
Pai in primul rand, tipul poate chiar numai stie ce sa iti mai zica si poate nici tu numai stii, dar totusi, sa fim seriosi.
Poate vorbiti prea mult.L-ai plictisit, de aceea numai stie ce sa zica.Lasa-l si tu doua zile, sa vezi daca o sa te caute si el.
Lasa-l sa respire.
Daca il sufoci nu faci nimic.

| PerfectAngel a răspuns:

Nu poti sa numai ai ce sa vorbesti cu iubitul/iubita. Daca va plictisiti si chiar numai gasiti subiecte de comunicare comune inseamna ca nu va potriviti,si atunci Da, ar fi momentul sa te desparti de el, dar gandeste-te mai bine. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| claudiu_7386 a răspuns:

Te desparti pentru ca vorbiti prea mult?

| ralu08 a răspuns:

Daca ai sentimente pentru el si crezi ca este o relatie de viitor si ca el tine la tine eu zici ca nu renunti. Depinde ce simti tu. Succes si multa fericire.