| bluesky a întrebat:

Imi place de un baiat. El zice ca s-a despartit de prietena lui, dar ea are poze cu ei 2 pe mess si facebook. El imi spune ca pe mine ma vrea si ca ea nu ii mai da pace, dar eu nu il cred. Alt baiat ii place de mine, si ne-am intalnit de cateva ori, dar nici asta nu este serios, pentru ca si el e exact in aceeasi situatie cu cel pe care il plac, adica zice sa sa desp de prietena lui sa fie cu mine, ceea ce iar nu cred. Deci ce sa fac? Imi place de primul si vreau sa fiu cu el dar imi place putin si de asta care ma place pe mine. Sa accept o relatie in secret? Oricum nu cred ca voi fi oficial nu niciunu, dar ce parere aveti daca ma intalnesc cu amandoi in secret? Sau sa il fac gelos pe cel pe care il plac, cu asta care ma place pe mine? Mersi!

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Si tu naiva il crezi! adica poate ca te place ii plc cum arati si etc, insa ca prietena poate ca nu! nu stiu ce sa zic, fi mai smekera, incearca sa ai tupeu, fi indiferenta si nu ii zc ca il placi k il iubesti si etc, fi un pic mai inabordabila! succes

| τττ a răspuns:

Nu poti fi cu 2 odata. Unul din ei v-a afla ca il inseli, si sigur te vor uri amandoi dupa aceea.Eu zic sa-l alegi pe cel care te atrage cel mai mult. Daca se intampla minunea si esti cu el, uita de celalalt.Si in legatura de pozele cu fosta sa prietena, poate a uitat sa le stearga...ori mai are sentimente pentru ea happy Discuta cu el si spune-i ca te deranjeaza ca mai tine poze cu acea fata.
Mult succes!

| TheBrainiac a răspuns:

Intalneste-te cu amandoi, dar nu in secret. Poti sa le spui amandoura ca te intalnesti cu cineva, dar nu e nimic serios. Care decide sa ramana cu tine, aluia ii place cu adevarat de tine. Care nu, se va intoarce la fosta si vei avea confirmarea la banuielile tale. E posibil sa se intoarca ambii la fostele lor. In acest caz, esti scutita de doi "playeri" si iti poti vedea mai departe de viata. Succes!

| PaulBOSS009 a răspuns:

Iti faci un cont pe mess cu un nume de baiat pui o poza frumoasa de baiat dupa net si il pacalesti ca esti cu el dar sa fie de varsta ta.