| Anamaria742 a întrebat:

Imi place de un baiat in clasa cu mine si nu stiu cum sa aflu daca si el ma place dar nu vreau sa spun la nimeni; dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Uite cum sa faci sa aflii, iti faci un id de mess nou de fata bagi id lui si cand vb cu el pe mess te dai drept o prietena de a ta sau o alta fata si il intrebi daca i place de tine, poti sa il intrebi mai multe daca vrei
daca nu ai inteles ce vreau sa spun uite id meu si vb pe mess cryss.cryss32

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat