| abcdefghiijklm a întrebat:

Acum citeva zile la noi in clasa a venit un baiat nou. M-am indragostit de el de la prima vedere, e atit de dragut!
Vreau sa stiu daca si el simte ceva pentru mine. Cum sa aflu, ce sa fac, s-au sa-i spun pur si simplu ca imi place de el? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare asa rau, am scris mai mult de trei randuri dar nu sunt sigura ca s-au trimis :'( sper ca da.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Ai vorbit cu el? Incearca sa te imprietenesti cu el. Ofera-te sa ii arati scoala sa ii povestesti despre toate cele sa ii spui tot ce ar trebui sa stie. Stai cu el in pauze ca sa nu se simta singur. Dupa ceva timp dupa ce v-ati imprietenit poti sa ii spui ca il placi. Succes sper ca te-am ajutatwinking

| abcdefghiijklm explică (pentru anonim_4396):

Merci mult, dar eu sunt foarte timida si...

| anonim_4396 a răspuns (pentru abcdefghiijklm):

Hm. Si eu la fel ca tine eram timida dar apoi m-am gandit: dar ce o sa pied daca vorbesc cu baiatul de care imi place?

| anonim_4396 a răspuns (pentru abcdefghiijklm):

Si imi pare rau de greseli, am scris rapid

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare asa rau, am scris mai mult de trei randuri dar nu sunt sigura ca s-au trimis :'( sper ca da.

| Kandia15 a răspuns:

Nu ii spune direct! Da-i cateva semne. Uite aici mai multe detalii si sfaturi : www.avantajlastart.net/dragoste/ce-faci-daca-iti-place-de-cineva/
sau : www.perfecte.ro/love-sex/10-semne-ca-te-place-cu-adevarat.html